Telefoonnummers instructie:
Albert: 06 30545908, Babette 0648424374, Ilona 0627074243, Jan 0610940167 

Lesdag Tijdstippen Doelgroep Instructie
Dinsdag 17.05-20.45 Pony's en paarden dressuur Albert
Woensdag 15.05-20.45 Pony's en paarden springen (om de week) Babette
Vrijdag 17.00 tot 21.00 uur Paarden en pony's dressuur (om de week) Ilona
Zaterdag 14:00 tot 16:00 uur Menles ( om de week ) Jan

Lesindeling Albert:

Groep Tijdstippen Namen
Groep 1 18.00-18.55 Noor Witte
Tessa van Daalen
Jill Mantje
Eva Witte
Elles Witte
Groep 2 18.55-19.50 Hannita de Wit
Dyantha van Vugt
Bea Timmer
Boukje Heidstra
Mart van Bon
1 to 10 (23)

Lesindeling Ilona/Babette

Indeling vrijdag dressuurles Ilona
Groep Tijdstippen Namen
Groep 1 16:00 - 17:00 Kim Oosterhof
Fleur Oosterhof
Mayra Daalder
Juna Daalder
Rianne Keijser
Yara van der Kooi
Sophie Snowden
Groep 2 17:00 - 18:00 Eva Helbers
Britt Kikkert
Iris van der Slikke
Lotte Kroon
Fien Schraag
Rosanne van der Slikke
Groep 3 18:00 - 19:00 Nynke Schaap
Nynke Moormann
Marieke Waaijer
Romina Winubst
Iris de Geer
Groep 4 19:00 - 20:00 Anja Foeschner
Roos Bloemendaal
Floor Huisman
Manon Visser
Sabine van der Wal
Silve Schoorl
Indeling Woensdag Springlessen Babette
Groep Tijdstrippen Namen
Groep 1 15:15 - 16:00 Iris van der Slikke
Rosanne van der Slikke
Juna Daalder
Chanel Zoetelief
Groep 2 16:00 - 17:00 Cato Kaan
Kim Oosterhof
Yara Kooi
Lotte Kroon
Mayra Daalder
Rianne Keijser
Groep 3 17:00 - 17:45 Nynke Moormann
Fien Schraag
Marieke Waaijer
Anniek van Liere
Groep 4 17:45 - 18:45 Skye Brouwer
Nynke Schaap
Romina Winnubst
Iris de Geer
Britt Kikkert
Eva Helbers
Groep 5 18:45 - 19:45 Floor Huisman
Iris Pijper
Anina Bergamin
Marloes Bastiaanse
Roos Bloemendaal
Manon Visser
Silve Schoorl
Groep 6 19:45 - 20:45 Annemieke Bos
Marjan van der Geest
Leonie van Schaik
Mariska Witte
Sabine van der Wal
1 to 10 (72)

Facebook

apotheek.jpg
nbc.jpg
Paracentrum.jpg
wezen.jpg
Hippostar.jpg
ep.jpg
cvi.jpg
madura.jpg
eldorado.jpg
kartingdenburgsponsorlogo.jpg
nutri.jpg
ab-texel.jpg
Havens.jpg
texelsontwerp.jpg
asc.jpg
vredelust.jpg
zelfpluktuin.jpg
noordkroon.jpg
siebeling.jpg
texelsun.jpg
visspecialist.jpg
woutershok.jpg
vincent.jpg
vd werve.jpg
macrovet.jpg
demuy.jpg
eelman.jpg
Rabo_3.0.jpg
vti.jpg
daptexel.jpg
tbo.jpg
oele.jpg
schoenmaker.jpg
zeerust logo.jpg
TX10.jpg
hoteldb.jpg
biersteker.jpg
rival.jpg
dbb.jpg
westerlaken.jpg
Koenis.jpg
teso.jpg
Texelwool.jpg
heerwaarden.jpg
rentenaa.jpg
ab.jpg
joskager.jpg
kievit.jpg
expert.jpg
atts.jpg
paal9.jpg
omnyacc.jpg
dennenoord.jpg
beatrix20hotellogo.jpg
turf.jpg
vanbeek.jpg
goenga.jpg
pelikaan.jpg
slufter.jpg
otto.jpg
westend.jpg